PROTİME GROUP; Uzun yıllardır sektörün nabzını yoklayan firmamız Güvenlik / Eğitimi / Danışma Gözetim Görevlisi / Resepsiyonist Ve Temizlik Personeli Alanlarında hizmet vermektedir.

Müşteri odaklı çalışan ve kaliteyi vizyon edinmiş olan firmamız profesyonel ekibi ile her zaman güler yüzle size hizmet sunmaktadır. Kendini kanıtlamış uzman ekibiyle sektörde size kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır. Bilgi almak için bize ulaşın.

Hizmet faaliyetlerimiz hakkında bizi arayarak fiyat teklifi alabilirsiniz yada buradan formu doldurarak bize ulaştırabilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ


Gözetmen Danışma Hizmeti

Gözetim görevlisi kimlikli ve kimliksiz gözetim görevlisi olarak iki ayrı danışmanlık ve gözetim seçenekleri bulunmaktadır.

Güvenlik Eğitimi

Güvenlik eğitimi alanında Protime Group firmamız başta gelen firmalar arasında yer almaktadır.

Resepsiyonist Hizmeti

Resepsiyonist oteller, kurumsal firmalar veya ofislerde gelen ziyaretçiyi karşılama ve doğru bir şekilde yönlendirme...

Temizlik Personeli Temini

Sözleşmeli temizlik personeli için firmamızdan yardım alabilirsiniz. Dış hizmet alımının fiyat ve kolaylık avantajını...

İç ve Dış Cephe Cam Temizliği

Protime Grup firmamız İç ve Dış Cephe Cam Temizliği hizmet alanında siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Kongre Merkezi Temizliği

Uzun yılların verdiği tecrübe ve hizmet anlayışı ile Kongre merkezi temizliğini titizlikle ve özenle yapıyoruz.

Ofis ve Mağaza Temizliği

Detaylı Ofis Temizlik Hizmetlerinde ve periyodik temizlik hizmetlerinde firmamızdan sizlere özel çalışma planı hazırlamasını isteyebilirsiniz.

Plaza Temizliği

Hizmet anlayışı, fiyat politikası ve uzman personelleriyle sizlere aradığınız ama bulamadığınız kaliteli, güvenilir, titiz bir temizlik hizmeti sunmaktadır.

Rezidans Temizliği

Rezidans temizliği alanında güvenilirlik, kalite, titizlik, temizlik ve fiyat politikası ile piyasanın nabzını yoklayan firmamız uzun yıllardır...

Site Temizliği

Site temizliği, rezidans temizliği, avm temizliği, ofis temizliği, otel temizliği vb. tüm temizlik alanlarında firmamız alanında profesyonel...

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat çalışmaları bittikten sonra yada devam ederken temizlik ihtiyacınız olduğunda bu alanda yetişmiş bilgili ve tecrübeli...

Şantiye Temizliği

Şantiye temizliği, inşaat sonra temizlik gibi alanlarda firmamız profesyonel ekibi ve ekipmanları ile sizlere beklediğiniz hizmeti sunmaktadır.