PROTIME GROUP, firmanız tarafından yapılacak günlük veya uzun süreli Organizasyon, Konser, Sempozyum, Seminer, Spor Müsabakaları, Düğün Davetleri ve Cenaze Merasimlerinizi güven duygusu içerisinde gerçekleştirmenize imkân sağlayacaktır.

Organizasyon Süreçlerinin tamamında; Güvenlik, Temizlik, Danışmanlık, Gözetim, Hizmetleri, Vale Hizmetleri ve Organizasyon Yönetiminin tamamında yanınızda yer almaktadır.

Sözleşme sürecinin sonuçlandığı an itibarıyla Güvenlik Analizleri firmamız tarafından gerçekleştirilecek alınması gerekli olan tedbirler Organizasyon Yetkilileri ile istişare edilerek belirlenecektir.

PROTIME GROUP, tarafından sözleşmenin imzalandığı andan itibaren hizmet başlayacak, sözleşmede belirlenen şartlar birebir uygulanacak ve organizasyon sonunda en son ziyaretçi, tedarikçi alanı terk edene karar hizmet devam edecektir.

Resepsiyon ve danışma hizmetleri, konuklarınızın işletmeniz hakkındaki ilk izlenimlerini oluşturmakta önemli bir rol oynar. Entegre tesis yönetiminin önemli unsurlarından biri olan Resepsiyon ve Danışma Hizmetleri alanında yetkin ve deneyimli kadrosuyla Protime Group, kurumsal itibarınızı konuklarınızın gözünde güçlendirerek işletmenize değer katar.

Resepsiyon ve danışma hizmetlerimizle, ziyaretçilerinizin tesisinize geldikleri ilk dakikadan, ayrıldıkları ana kadar geçirdikleri zamanda doğru bilgi almalarını, doğru yönlendirilmelerini ve keyifli bir vakit geçirmelerini sağlarız. Protime Group olarak, müşteri odaklı yaklaşımımız ve fark yaratan hizmetimizle yanınızdayız!

Resepsiyon ve Danışma Hizmetlerimizi Farklılaştıran Unsurlar Nelerdir?

• Sözlü ve sözsüz iletişimin kuralları, müşteri memnuniyetini sağlayan unsurlar, şikayet ve itirazlarla baş etme gibi konuları kapsayan müşteri karşılama hizmetleri eğitimimizi tüm ekibimize vererek çalışanlarınızın misafir ve müşterilerinizi en doğru şekilde ağırlamasını sağlarız.

• İş yeriniz için evrak ve telefon trafiği, karşılama, yönlendirme ve eşlik etme gibi tüm hizmetleri tek elden yürütmenizi sağlarız.

• Yabancı misafirlerinizi ağırlamak için, ekibimizdeki her üyenin en az bir yabancı dil biliyor olmasını şart koşarız. Böylelikle, hangi ülkeden veya kültürden gelirse gelsin, konuklarınızın daima kendilerini evlerinde hissetmelerini sağlarız.