Bir tesisin teknik işletim ve mekanik bakım işlemlerini yürütmek, her şeyden önce pek çok farklı alanda uzmanlık gerektirir. United Group olarak projelerimizde ısıtma, soğutma, sıhhi tesisat, tadilat, enerji sistemleri altyapısı gibi pek çok sistemin bir bütünlük içerisinde kusursuz şekilde işlemesi için sorunsuz bir alt yapı kurulumuna önem veririz.

Teknik işletim ve bakım hizmetlerimizi sunarken öncelikle mekanik bakım ve onarım ihtiyaçlarınızı belirleriz. Üst kalitede hizmetimiz ve alanında yetkin mühendis ve teknikerlerimizle iş yerinizin mekanik alt yapısından tam verim almanızı sağlarız.

• Deneyimli ve uzman teknik kadromuz ile düzenli ve sürekli bakım hizmetleri sunarız. Bu sayede oluşabilecek sorunların büyük bir kısmını önceden tespit eder ve gerekli müdahaleleri yaparız.

• Beklenmedik sorunlara karşı hızlı faaliyete geçip müdahale eden ekiplerimiz ile 7 gün 24 saat boyunca acil bakım ve onarım hizmetleri sunarız.

• Önceden modern ve yenilikçi teknoloji ile kurduğumuz alt yapı üzerine gerektiğinde yeni ekipmanları son derece kolay ve hızlı bir şekilde devreye alırız.

• Tesisiniz, üretiminiz ve çalışanlarınızın verimliliğinin sekteye uğramaması için özel alet ve ekipmanlar kullanır, ekip üyelerimizin özel eğitimlerden geçmiş ve sertifika sahibi olmalarına dikkat ederiz. Özel eğitimli müşteri hizmetleri ekibimiz, yaşanabilecek sorunlara karşı daima size yardımcı olmaya hazırdır. 7 gün 24 saat boyunca sizden gelen çağrıları dinler ve uzman ekiplerimizin hızlı bir şekilde sorunlara müdahale etmesini sağlarız. Teknik işletim ve bakım hizmetlerimiz, otomasyonlu/otomasyonsuz tüm tesislerinize uygulanabilir ve bu sayede minimum maliyetle maksimum verimlilik elde etmeniz mümkün olur.

Unutmayın ki, bir işletmenin yıllık işletim masraflarının %25’ini beklenmedik giderler oluşturur. Bu bilinçle firmanızın giderlerini minimize ederek performansını yükseltmek için sizinle birlikte çalışmaya hazırız.