Temizlik Hizmetleri alanında kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı esnek çalışmalar yapan firmamız, sizlere daha güzel temizlik hizmetleri verebilmek adına her geçen gün gelişimini sürdürmektedir. İstanbul Temizlik Hizmetleri veren firmalar arasında seçkin bir konumda bulunan firmamızdan genel temizlik hizmetleri ile temizlik hizmetleri personeli temini konularında yardım alabilirsiniz.

Temizlik Hizmeti veren firmamız alanında uzman, titiz, temiz, güler yüzlü personelleri ile güvenilir ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Başlıca İç ve Dış Cephe Cam Temizliği, İnşaat Sonrası Temizlik, Kongre Merkezi Temizlik Hizmetleri, Ofis ve Mağaza Temizliği, Plaza Temizliği, Rezidans Temizliği, Şantiye Temizliği, Site Temizliği gibi alanlarda hizmetini uzun yıllardır sürdürmektedir.

Protime Group olarak temizlik hizmeti alanında kendimize güveniyoruz ve işimize gerekli önemi ve saygıyı göstererek çalışıyoruz.

Daha detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızdan bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Temizlik Hizmetleri


Temizlik Personeli Temini

Sözleşmeli temizlik personeli için firmamızdan yardım alabilirsiniz. Dış hizmet alımının fiyat ve kolaylık avantajını...

İç ve Dış Cephe Cam Temizliği

Protime Grup firmamız İç ve Dış Cephe Cam Temizliği hizmet alanında siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Kongre Merkezi Temizliği

Uzun yılların verdiği tecrübe ve hizmet anlayışı ile Kongre merkezi temizliğini titizlikle ve özenle yapıyoruz.

Ofis ve Mağaza Temizliği

Detaylı Ofis Temizlik Hizmetlerinde ve periyodik temizlik hizmetlerinde firmamızdan sizlere özel çalışma planı hazırlamasını isteyebilirsiniz.

Plaza Temizliği

Hizmet anlayışı, fiyat politikası ve uzman personelleriyle sizlere aradığınız ama bulamadığınız kaliteli, güvenilir, titiz bir temizlik hizmeti sunmaktadır.

Rezidans Temizliği

Rezidans temizliği alanında güvenilirlik, kalite, titizlik, temizlik ve fiyat politikası ile piyasanın nabzını yoklayan firmamız uzun yıllardır...

Site Temizliği

Site temizliği, rezidans temizliği, avm temizliği, ofis temizliği, otel temizliği vb. tüm temizlik alanlarında firmamız alanında profesyonel...

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat çalışmaları bittikten sonra yada devam ederken temizlik ihtiyacınız olduğunda bu alanda yetişmiş bilgili ve tecrübeli...

Şantiye Temizliği

Şantiye temizliği, inşaat sonra temizlik gibi alanlarda firmamız profesyonel ekibi ve ekipmanları ile sizlere beklediğiniz hizmeti sunmaktadır.